Kadra Pedagogiczna

Pani Asia

Nauczyciel w  Grupie Motylków

Wykształcenie - wyższe

O sobie: O sobie: Jestem osobą pogodną, cierpliwą, odpowiedzialną i kochającą dzieci. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3 i jestem mamą 5 letniej córeczki, zatem doskonale znam potrzeby maluszków. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości.

 

Pani Róża

Nauczyciel w grupie Motylków

Wykształcenie - wyższe - Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Pedagogika społeczna

O sobie: Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, specjalność pedagogika opiekuńczo – wychowawcza i pedagogika społeczna. Posiadam doświadczenie w pracy małymi dziećmi i młodzieżą. Pracowałam również jako trener warsztatów terapii zajęciowej. Rzemiosło artystyczne jest moją życiową pasją i hobby. W dzieciach pragnę wzbudzać poprzez muzykę i sztukę ich wrodzony potencjał twórczy. Staram się, aby poznawały one świat wszystkimi zmysłami i rozwijały swoją kreatywność i otwartość, dzięki czemu łatwiej i efektywniej będą radzić sobie z trudnościami. Nie cierpię stagnacji. Jest przecież tyle możliwości, aby dziecko czuło się wyjątkowe, a rodzic dumny.

 
 

Pani Marta

Nauczyciel w grupie Motylków

Wykształcenie - wyższe - Pedagogika wczesnoszkolna i pedagogika przedszkolna

O sobie: Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, specjalność pedagogika wczesnoszkolna i pedagogika przedszkolna. Jestem osobą odpowiedzialną, solidną, cierpliwą i kochającą dzieci. Od kiedy pamiętam zawsze chciałam pracować z najmłodszymi bo dzięki przebywaniu pośród nich możliwe jest przeniesienie się choć na chwilę w ich świat. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Ważne jest dla mnie w niej by pobudzać i rozwijać u nich kreatywność poprzez różnego rodzaju zabawy, czy zajęcia.

 
 

Pani Ewa

pielęgniarka, położna

Wykształcenie - wyższe - położnictwo

O sobie: Jestem absolwentką Położnictwa na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyłam na licznych praktykach zawodowych w szpitalu i nie tylko. Zawsze interesował mnie "cud narodzin" jakim jest przyjście na świat małego człowieczka. Jego ciekawość otoczenia już w pierwszych chwilach życia, jego płacz, oddech są naturalne ale równocześnie wzruszające. Szczęście wówczas wypełnia serca nie tylko rodziców ale również osób będących w otoczenia. W późniejszym okresie bardzo ważnym dla jego rozwoju i nauki potrzebna jest pomoc w jego "pierwszych razach" ale również rodzicom potrzebne jest wsparcie merytoryczne, wiedza którą posiadam i postaram się podzielić z rodzicami.

 

Pani Ola

Nauczyciel w Grupie Rybek

Wykształcenie - wyższe - Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną z SP Wspomaganie wszechstronnego rozwoju ucznia

O sobie: Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej, obecnie studiuję również edukację wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną z SP wspomaganie wszechstronnego rozwoju ucznia. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i uśmiechniętą. Dla mnie postępy dzieci i uśmiechy na ich twarzach to najlepsza nagroda oraz motywacja za pracę, którą wykonuję.

 

Pani Monika 

Nauczyciel w Grupie Rybek

Wykształcenie - wyższe - Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

O sobie: Jestem osobą radosną, ambitną oraz otwartą na nowe wyzwania. Uwielbiam pracę z dziećmi, która daje mi wiele radości oraz poczucie spełnienia. W łatwy sposób nawiązuję z nimi kontakt zyskując ich sympatię i zaufanie. Priorytetem w mojej pracy z maluchami jest przede wszystkim miłość, bezpieczeństwo i zabawa. Ważne, aby dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Zawsze staram się stwarzać oraz utrzymywać ciepłą i przyjazną atmosferę. Praca z dziećmi jest dla mnie nie tylko zawodem, ale także pasją.

 

Please publish modules in offcanvas position.