Kadra Pedagogiczna

 

Pani Asia

Nauczyciel w  Grupie Motylków

Wykształcenie - wyższe

O sobie: O sobie: Jestem osobą pogodną, cierpliwą, odpowiedzialną i kochającą dzieci. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3 i jestem mamą 5 letniej córeczki, zatem doskonale znam potrzeby maluszków. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości.

 
 
 
 

Pani Alicja

Pielęgniarka i opiekun w grupie Rybek

Wykształcenie - wyższe- pielęgniarstwo

O sobie: : Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo. Jestem osobą ciepłą , miłą i odpowiedzialną.U najmłodszych cenie spontaniczność i chęć odkrywania świata. Prywatnie jestem mamą Dawida- dzielnego młodego przedszkolaka.

 

Pani Ola

Nauczyciel w Grupie Rybek

Wykształcenie - wyższe - Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną z SP Wspomaganie wszechstronnego rozwoju ucznia

O sobie: Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej, obecnie studiuję również edukację wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną z SP wspomaganie wszechstronnego rozwoju ucznia. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i uśmiechniętą. Dla mnie postępy dzieci i uśmiechy na ich twarzach to najlepsza nagroda oraz motywacja za pracę, którą wykonuję.

 

Pani Monika 

Nauczyciel w Grupie Rybek

Wykształcenie - wyższe - Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

O sobie: Jestem osobą radosną, ambitną oraz otwartą na nowe wyzwania. Uwielbiam pracę z dziećmi, która daje mi wiele radości oraz poczucie spełnienia. W łatwy sposób nawiązuję z nimi kontakt zyskując ich sympatię i zaufanie. Priorytetem w mojej pracy z maluchami jest przede wszystkim miłość, bezpieczeństwo i zabawa. Ważne, aby dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Zawsze staram się stwarzać oraz utrzymywać ciepłą i przyjazną atmosferę. Praca z dziećmi jest dla mnie nie tylko zawodem, ale także pasją.

 

Please publish modules in offcanvas position.