Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Niepublicznego Żłobka "Fantazja"

Niepubliczny Żłobek "Fantazja"

Gdańsk, ul.Jabłoniowa 27

kadra

Kadra Pedagogiczna

 

Pani Karolina

Nauczyciel w grupie Motylków

O sobie: Posiadam kwalifikacje opiekuna dziennego. Pracuję z dziećmi od wielu lat, bowiem już jako nastolatka opiekowałam się maluszkami znajomych i rodziny. Jestem wolontariuszem w Klubie Osiedlowym Maciuś I, szkole podstawowej nr. 44 oraz Fundacji „Rodzina na fali”. Pracowałam również z dziećmi jako animator gdzie zdobyłam doświadczenie z dziećmi w rożnym wieku.

 

Pani Agnieszka

Nauczyciel w grupie Motylków

O sobie: Praca z dziećmi daje mi największą radość i satysfakcję.W swojej codziennej pracy z najmłodszymi staram się dbać o ich wszechstronny rozwój, uwzględniając przy tym indywidualność każdego maluszka. Dokładam wszelkich starań by dziecko czuło się bezpieczne i kochane a radość i uśmiech na twarzach podopiecznych daje mi ogromną satysfakcję. Jestem bardzo otwartą osobą, dzięki czemu łatwo i szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Jestem szczęśliwą mamą dwójki wspaniałych dzieci Aleksandra lat 11, Julii lat 14.

 

Pani Ola

Pani Ania

Nauczyciel w grupie Motylków

O sobie: „Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta…" Jan Paweł II 

Jestem osobą pogodną, odpowiedzialną, otwartą oraz wrażliwą na drugiego człowieka.  Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne z pedagogiki opiekuńczej, pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz diagnostyki pedagogicznej z edukacją międzykulturową. Praca z dziećmi to dla mnie wyzwanie ale przede wszystkim ogromna radość, szczęście, satysfakcja, a także motywacja do przekraczania swoich granic i osiągnięcie kolejnych wyznaczonych celów. Cenię w dzieciach szczerość, radość, chęć poznawania świata oraz to, że potrafią się cieszyć z małych rzeczy. Prywatnie mama 2.5- letniego chłopca, która lubi swój wolny czas spędzać z rodziną, przyjaciółmi. Uwielbiam spacery, wycieczki, dobrą książkę oraz gotować. 

 
Pani Beata 

Pani Alicja

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji – jestem bardzo zaangażowana w to co robię. Jestem ciepłą i odpowiedzialną osobą. Mam dobry kontakt z dziećmi, ważne jest dla mnie by każde z nich czuło się przy mnie dobrze i bezpiecznie. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą nagrodą i potwierdza, że wykonuję swoją pracę najlepiej jak potrafię.

 

Pani Ania

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą, posiadającą duże doświadczenie w opiece nad dziećmi, które zdobyłam podczas praktyk w żłobkach, oraz w szpitalu na oddziale dziecięcym. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi oraz czerpię ogromną satysfakcję z pracy z nimi. Jestem troskliwa i traktuję każdego malucha jako indywidualność, a przy tym stoję na straży jego bezpieczeństwa i odpowiedniego rozwoju. W pracy staram się jak najlepiej wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz sprawiać, aby dzieci były zawsze uśmiechnięte i zadowolone z pobytu w żłobku.


Pani Celestyna
 

Pani Agata

Please publish modules in offcanvas position.