Kadra Pedagogiczna

Pani Marika

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Praca z dziećmi była zawsze moim marzeniem, które się spełniło. Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, a z dziećmi pracuję już od przeszło 10 lat. Jestem także mamą dwóch dziewczynek w wieku 2,5 roku i 8 lat, dzięki którym nauczyłam się cierpliwości, pokory, dystansu do świata i bezwarunkowej miłości. Dzięki temu na pewno łatwiej zrozumieć mi inne dzieci, ich potrzeby i uczucia. W swojej codziennej pracy dokładam wszelkich starań by dziecko czuło się bezpieczne i kochane, a radość i uśmiech na twarzach podopiecznych daje mi ogromną satysfakcję i chęć do dalszego działania. Dzięki "moim" dzieciom - idąc do pracy - codziennie doświadczam tak szczerego poczucia - że jestem komuś potrzebna :)

 

Pani Oliwia

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, opiekun dzienny, animator zabaw dla dzieci. Od siedmiu lat nieprzerwanie związana z opieką, wychowaniem i organizowaniem czasu wolnego dzieciom.
Opieka nad dziećmi zawsze dostarcza mi radości a przede wszystkim satysfakcji. Każdego dnia mogę zainspirować się od nich beztroską, radością z małych rzeczy i spojrzeniem na otaczający świat. Moim głównym celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami rozwojowymi oraz nauczenie go samodzielności.
W swojej pracy staram się być sumienna i konsekwentna. Praca z dziećmi daje mi satysfakcję i radość, stając się dla mnie nie tylko zawodem, ale także pasją.

 

Pani Marta

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Moim życiowym celem jest praca z dziećmi, które dają mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Zawsze największą dla mnie nagrodą jest uśmiech moich podopiecznych. Pracując przez kilka lat jako nauczyciel-wychowawca mogłam każdego dnia realizować swoje pragnienia w pełnej ciepła i wyrozumiałości atmosferze.
Moje zawodowe motto podąża za myślą starożytnego greckiego filozofa Plutarcha z Cheronei: "Umysł to nie dzban, który należy wypełnić, ale ognisko, które wypada rozpalić".

 

Pani Karolina

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Posiadam kwalifikacje opiekuna dziennego. Pracuję z dziećmi od wielu lat, bowiem już jako nastolatka opiekowałam się maluszkami znajomych i rodziny. Jestem wolontariuszem w Klubie Osiedlowym Maciuś I, szkole podstawowej nr. 44 oraz Fundacji „Rodzina na fali”. Pracowałam również z dziećmi jako animator gdzie zdobyłam doświadczenie z dziećmi w rożnym wieku.

 

Pani Agnieszka

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Praca z dziećmi daje mi największą radość i satysfakcję.W swojej codziennej pracy z najmłodszymi staram się dbać o ich wszechstronny rozwój, uwzględniając przy tym indywidualność każdego maluszka. Dokładam wszelkich starań by dziecko czuło się bezpieczne i kochane a radość i uśmiech na twarzach podopiecznych daje mi ogromną satysfakcję. Jestem bardzo otwartą osobą, dzięki czemu łatwo i szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Jestem szczęśliwą mamą dwójki wspaniałych dzieci Aleksandra lat 11, Julii lat 14.

 

Pani Justyna

Nauczyciel w grupie Motylków

O sobie: Jestem osobą radosną, cierpliwą, otwartą na nowe wyzwania. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Uśmiech oraz zadowolenie dziecka jest dla mnie nagrodą i daje motywację do kolejnych działań. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z maluchami, dzięki czemu szybko zyskuje ich zaufanie oraz sympatię. Prywatnie jestem mamą czteroletniej letniej Lenki i dwuletniej letniej Ingi.

 

Pani Alicja

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji – jestem bardzo zaangażowana w to co robię. Jestem ciepłą i odpowiedzialną osobą. Mam dobry kontakt z dziećmi, ważne jest dla mnie by każde z nich czuło się przy mnie dobrze i bezpiecznie. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą nagrodą i potwierdza, że wykonuję swoją pracę najlepiej jak potrafię.

 

Pani Ania

Nauczyciel w grupie Motylków

O sobie: Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą, posiadającą duże doświadczenie w opiece nad dziećmi, które zdobyłam podczas praktyk w żłobkach, oraz w szpitalu na oddziale dziecięcym. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi oraz czerpię ogromną satysfakcję z pracy z nimi. Jestem troskliwa i traktuję każdego malucha jako indywidualność, a przy tym stoję na straży jego bezpieczeństwa i odpowiedniego rozwoju. W pracy staram się jak najlepiej wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz sprawiać, aby dzieci były zawsze uśmiechnięte i zadowolone z pobytu w żłobku.

 

Please publish modules in offcanvas position.