Kadra Pedagogiczna

 

Pani Karolina

Nauczyciel w grupie Motylków

O sobie: Posiadam kwalifikacje opiekuna dziennego. Pracuję z dziećmi od wielu lat, bowiem już jako nastolatka opiekowałam się maluszkami znajomych i rodziny. Jestem wolontariuszem w Klubie Osiedlowym Maciuś I, szkole podstawowej nr. 44 oraz Fundacji „Rodzina na fali”. Pracowałam również z dziećmi jako animator gdzie zdobyłam doświadczenie z dziećmi w rożnym wieku.

 

Pani Agnieszka

Nauczyciel w grupie Motylków

O sobie: Praca z dziećmi daje mi największą radość i satysfakcję.W swojej codziennej pracy z najmłodszymi staram się dbać o ich wszechstronny rozwój, uwzględniając przy tym indywidualność każdego maluszka. Dokładam wszelkich starań by dziecko czuło się bezpieczne i kochane a radość i uśmiech na twarzach podopiecznych daje mi ogromną satysfakcję. Jestem bardzo otwartą osobą, dzięki czemu łatwo i szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Jestem szczęśliwą mamą dwójki wspaniałych dzieci Aleksandra lat 11, Julii lat 14.

 

Pani Paulina

Nauczyciel w grupie Motylków

O sobie: Jestem absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi to moja pasja, którą wciąż sukcesywnie rozwijam. Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem i przede wszystkim uśmiechem - jest to coś, co sprawia mi wiele radości i motywacji do działania, zwłaszcza, gdy na przełomie czasu dostrzegam wśród swoich małych podopiecznych pozytywne efekty swojej pracy. Współpraca z dziećmi to dla mnie czysta przyjemność a także nauka dla mnie - czerpania radości z najdrobniejszych rzeczy. Prywatnie interesuję się literaturą, gotowaniem oraz sportem. 

 

Pani Klaudia

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Od zawsze chciałam, aby moja droga zawodowa była związana z dziećmi, jednak nie wiedziałam w jaki konkretny sposób. Los chciał, że na tej drodze pojawił się żłobek. Wciąż się kształcę, aby lepiej i ciekawiej dla dziecka wykonywać moją pracę. Nie ma za to lepszej nagrody jak tupot małych nóżek, uśmiech na bezbronnej buźce, czy wielki przytulas w progu sali. Staram się, aby maluszki widziały we mnie kompana do wspólnej zabawy, a także bliską osobę, do której zawsze mogą się przytulić i czuć bezpiecznie, kiedy nie ma w pobliżu rodziców.

 

Pani Daria

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Praca z dziećmi od zawsze była moim marzeniem. Już jako nastolatka często opiekowałam się dziećmi moich bliskich. W swojej pracy stawiam na to aby maluch czuł się przy mnie bezpiecznie i w pełni mi ufał. To dla mnie podstawa, aby iść wspólnie drogą pełną rozwoju i zabawy. Posiadam odpowiednie kwalifikacje jak również głowę pełną pomysłów, ogrom pasji i zapału do pracy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pani Alicja

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji – jestem bardzo zaangażowana w to co robię. Jestem ciepłą i odpowiedzialną osobą. Mam dobry kontakt z dziećmi, ważne jest dla mnie by każde z nich czuło się przy mnie dobrze i bezpiecznie. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą nagrodą i potwierdza, że wykonuję swoją pracę najlepiej jak potrafię.

 

Pani Ania

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą, posiadającą duże doświadczenie w opiece nad dziećmi, które zdobyłam podczas praktyk w żłobkach, oraz w szpitalu na oddziale dziecięcym. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi oraz czerpię ogromną satysfakcję z pracy z nimi. Jestem troskliwa i traktuję każdego malucha jako indywidualność, a przy tym stoję na straży jego bezpieczeństwa i odpowiedniego rozwoju. W pracy staram się jak najlepiej wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz sprawiać, aby dzieci były zawsze uśmiechnięte i zadowolone z pobytu w żłobku.

 

Please publish modules in offcanvas position.