Kadra Pedagogiczna

 

Pani Karolina

Nauczyciel w grupie Motylków

O sobie: Posiadam kwalifikacje opiekuna dziennego. Pracuję z dziećmi od wielu lat, bowiem już jako nastolatka opiekowałam się maluszkami znajomych i rodziny. Jestem wolontariuszem w Klubie Osiedlowym Maciuś I, szkole podstawowej nr. 44 oraz Fundacji „Rodzina na fali”. Pracowałam również z dziećmi jako animator gdzie zdobyłam doświadczenie z dziećmi w rożnym wieku.

 

Pani Agnieszka

Nauczyciel w grupie Motylków

O sobie: Praca z dziećmi daje mi największą radość i satysfakcję.W swojej codziennej pracy z najmłodszymi staram się dbać o ich wszechstronny rozwój, uwzględniając przy tym indywidualność każdego maluszka. Dokładam wszelkich starań by dziecko czuło się bezpieczne i kochane a radość i uśmiech na twarzach podopiecznych daje mi ogromną satysfakcję. Jestem bardzo otwartą osobą, dzięki czemu łatwo i szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Jestem szczęśliwą mamą dwójki wspaniałych dzieci Aleksandra lat 11, Julii lat 14.

 

Pani Beata
 
Nauczyciel w grupie Motylków
 
O sobie: Jestem osobą komunikatywną , uśmiechniętą i troskliwą. Praca z dziećmi sprawia mi dużo przyjemności a obserwowanie osiągnięć i rozwoju dzieci daje mi ogromną satysfakcję. W sytuacjach trudnych zachowuję spokój i opanowanie. Lubię rozwijać zdolności plastyczne dzieci poprzez wykonywanie z nimi różnorodnych prac plastycznych. Zawsze jestem gotowa aby z uśmiechem przytulić dziecko i otrzeć łezkę w razie dziecięcych smuteczków.
 


Pani Joanna

Pani Alicja

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji – jestem bardzo zaangażowana w to co robię. Jestem ciepłą i odpowiedzialną osobą. Mam dobry kontakt z dziećmi, ważne jest dla mnie by każde z nich czuło się przy mnie dobrze i bezpiecznie. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą nagrodą i potwierdza, że wykonuję swoją pracę najlepiej jak potrafię.

 

Pani Ania

Nauczyciel w grupie Rybek

O sobie: Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą, posiadającą duże doświadczenie w opiece nad dziećmi, które zdobyłam podczas praktyk w żłobkach, oraz w szpitalu na oddziale dziecięcym. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi oraz czerpię ogromną satysfakcję z pracy z nimi. Jestem troskliwa i traktuję każdego malucha jako indywidualność, a przy tym stoję na straży jego bezpieczeństwa i odpowiedniego rozwoju. W pracy staram się jak najlepiej wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz sprawiać, aby dzieci były zawsze uśmiechnięte i zadowolone z pobytu w żłobku.


Pani Celestyna
 
Nauczyciel w grupie Rybek
 
O sobie: Posiadam odpowiednie kwalifikacje do pracy w dziećmi, od wielu lat zdobywałam wiedzę teoretyczną i praktyczną w opiece nad starszymi jak i maleńkimi dziećmi. Szybko zyskuję sobie sympatię moich podopiecznych. Zawsze podchodzę do nich z ogromną radością, uśmiechem i ciepłem i robię wszystko aby każdy maluch, który spędza ze mną czas czuł zrozumienie, bezpieczeństwo, radość i czułość, którą staram się obdarzyć każde z dzieci. Codzienna możliwość obserwowania postępów i osiągnięć dzieci wynagradza trud pracy nauczyciela oraz dostarcza mi wielu pozytywnych wrażeń oraz satysfakcji.
 

Pani Natalia

Please publish modules in offcanvas position.